Boykind

100 % bebru kažokādas dūraiņi ar pagarinātu apakšdelmu

Bebrādas dūraiņi ar pagarinātu pamatni. Bebru kažokādas dūraiņi ar mīkstu plīša oderējumu. Bebrādas cimdi izgatavoti no kvalitatīvi ģērētas bebrādas un ir ļoti viegli. Cimdi paredzēti lietošanai ziemas apstākļos, zemā āra gaisa temperatūrā. Plaukstas iekšpuse arī izgatavota no bebru kažokādas. Roku darbs. Sastāvs: 100% dabīga bebra kažokāda. Izmērs: pēc pieprasījuma. Izgatavošanas laiks: līdz 10 darba dienām. Kopšana: mazgāt ar rokām 30˚C. Žāvēt lēnām istabas temperatūrā.

Cena, Eur : 167 125

Bebru kažokādas dūraiņi

Bebru kažokādas dūraiņi ar mīkstu plīša oderējumu. Plauksta - no iekšpuses ūdeļāda, no ārpuses impregnēts, izturīgs kokvilnas-poliestera audums. Cimdi izgatavoti no kvalitatīvi ģērētas bebrādas un ir ļoti viegli. Cimdi paredzēti lietošanai ziemas apstākļos, zemā āra gaisa temperatūrā. Roku darbs. Sastāvs: 100% dabīga bebra kažokāda. Izmērs: pēc pieprasījuma. Izgatavošanas laiks: līdz 10 darba dienām. Kopšana: mazgāt ar rokām 30˚C. Žāvēt lēnām istabas temperatūrā.

Cena, Eur : 125 85

Bebru kažokādas cimdi

Bebru ādas dūraiņi ar mīkstu plīša oderējumu. Plauksta - no iekšpuses ūdeļāda, no ārpuses impregnēts, izturīgs kokvilnas-poliestera audums. Dūraiņi izgatavoti no kvalitatīvi ģērētas bebrādas un ir ļoti viegli. Cimdi paredzēti lietošanai ziemas apstākļos, zemā āra gaisa temperatūrā. Bebrādas dūraiņi pagarinātu pamatni uz pakšdelma. Roku darbs. Sastāvs: 100% dabīga bebra kažokāda. Izmērs: pēc pieprasījuma. Izgatavošanas laiks: līdz 10 darba dienām. Kopšana: mazgāt ar rokām 30˚C. Žāvēt lēnām istabas temperatūrā.

Cena, Eur : 148 115